…Całkowitej prawdy nie zna żaden człowiek na tym świecie. To co my, ludzie, nazywamy „prawdą” jest zaledwie jej szukaniem. Szukanie prawdy jest tylko możliwe w wolnej dyskusji. Dlatego ustrój komunistyczny, który tego zakazuje, musi być siłą rzeczy – wielką nieprawdą. Znalazłszy się tedy w świecie uznającym wolność jednostki i wolność myśli, winniśmy czynić wszystko, aby nie zacieśniać horyzontów myślowych, ale rozszerzać; nie zacieśniać dyskusji, a ją poszerzać. Józef Mackiewicz. Zwycięstwo prowokacji, 1962

Latgalos regionas randasi Latvijos rytuose - puiki kelionių kryptis, turinti platų ir įvairiapusį laisvalaikio pasiūlymą. Tai unikali vieta, nes čia susitinka šimtai senovės tradicijų ir šiuolaikinių galimybių, taip pat čia yra puikus kultūrinis ir istorinis paveldas bei skirtingi turizmo objektai. 

Graži latgalių kalba ir vietinių žmonių gerumas ilgai išlieka atmintije ir širdyje. Latgalos regionas turistus laukia su nuostabiomis lankytinomis vietomis, plačiu aktyvaus poilsio pasiūlymu, puikiu apgyvendinimu ir skaniais kulinarinio paveldo patiekalais. Suplanuokite kelionę į Latgalą mažiausiai dviem dienoms, nes kai pateksite čia, norėsite pasilikti šiek tiek ilgiau.
Latgalos regiono turizmo asociacija yra Latgalos regiono atstovas ir vienas iš pagrindinių regionų turizmo koordinatorių. Turizmo asociacijos nariai yra turizmo verslininkai, turizmo informacijos centrai, gidai, turizmo entuziastai. Latgalos turizmo asociacija yra atvira bendradarbiavimui ir mielai padės rekomenduoti geriausius turizmo objektus ar parengti maršruto planą, su asociacijos atstovais galima susisiekti elektroniniu būdu - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Puiki 2020 m. vasaros sezono naujovė yra turizmo tinklalapis www.latgale.travel versija lietuvių kalba. Dabar ir lietuviai galės skaityti, susipažinti ir aplankyti mūsų Latgalos regioną. Keliaudami po Latviją pradėkite nuo Latgalos!
Latgalos regiono turizmo asociacija

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com